Pravidlá hry

Vážený stávkar, ďakujeme ti za návštevu a budeme radi keď sa zapojíš do našej komunity.

Nie sme len „tipovačka“, akých je množstvo, ale naším cieľom je stať sa hlavnou stránkou slovenských a českých stávkarov. Miestom, kde si môžu otestovať svoje schopnosti a zároveň získať hodnotné informácie, ktoré im v konečnom dôsledku pomôžu zvýšiť svoju úspešnosť.

V ponuke máme vyše 100 najpopulárnejších športových súťaží s prehľadom aktuálnych kurzov všetkých slovenských stávkových spoločností. Sledujeme ich vývoj a vyberáme tie najvyššie.

Hráči si môžu podať neobmedzený počet tipov za deň a svoje tipy si vedia do poslednej chvíle zmeniť. Zároveň môžu sledovať a komentovať zápasy, ktoré ich zaujímajú. Za túto svoju aktivitu majú možnosť získať výhry a bonusy podľa nasledovných pravidiel.

Výhry pre najlepších stávkarov

Každý mesiac odmeníme 5 najlepších hráčov podľa zisku, ktorí dostanú výhry v celkovej hodnote 720 eur:

1. miesto 300 eur kredit (100 vo Fortune + 100 v Tipsporte + 100 v DOXXbete)
2. miesto 150 eur kredit (50 vo Fortune + 50 v Tipsporte + 50 v DOXXbete)
3. miesto 120 eur kredit (40 vo Fortune + 40 v Tipsporte + 40 v DOXXbete)
4. miesto 90 eur kredit (30 vo Fortune + 30 v Tipsporte + 30 v DOXXbete)
5. miesto 60 eur kredit (20 vo Fortune + 20 v Tipsporte + 20 v DOXXbete)

Poradie hráčov sa počíta podľa čistého zisku pri vklade 1 kredit. Príklad: Hráč si počas mesiaca podá 2 stávky, pričom jedna bude OK s kuzom 2,5 a jedna KO s kurzom 1,5. Výsledný zisk hráča bude 0,5 kreditu (výhra 2,5 kreditu mínus vklad 2 kredity).

Bonusy pre aktívnych hráčov

Neodmeňujeme len najlepších stávkarov ale aj aktívnych hráčov a to bonusmi v celkovej hodnote 280 eur každý mesiac. Jedná sa o hráčov, ktorí aktívne prispievajú do komunity Stávky.sk svojimi tipmi a komentármi zápasov. Dôležitý nie je len ich počet, ale hlavne ich kvalita a prínos pre ostatných hráčov.

Podmienky pripísania výhry a bonusu

Na pripísanie výhry a bonusu je potrebné splniť podmienky, ktoré sú v každej stávkovej spoločnosti (Fortuna, Tipsport a DOXXbet) rovnaké:

  1. Hráč musí mať vo svojom profile na Stávky.sk zaregistrovaný svoj nick v stávkovej spoločnosti (údaj, s ktorým sa prihlasuje na webe stávkovej spoločnosti).
  2. Hráč musí vložiť na účet v stávkovej spoločnosti minimálne 20 eur v mesiaci, za ktorý sa vypláca výhra alebo bonus.
  3. Hráč musí podať stávky spolu za aspoň 20 eur v mesiaci, za ktorý sa vypláca výhra alebo bonus.

Výherný kredit bude pripísaný na slovenské účty (Fortuna SK, Tipsport SK a DOXXbet) do 15. dňa a na české účty (Fortuna CZ a Tipsport CZ) do konca mesiaca po ukončení súťaže.

Výherný kredit vo Fortune nemá podmienku pretočenia. Výherný kredit v Tipsporte je potrebné pretočiť na akúkoľvek stávku bez limitu výšky kurzu (Nety). Výherný kredit v DOXXbete je potrebné pretočiť s kurzom minimálne 2,5 (voľná stávka).

Ešte nemáš účet v stávkovej spoločnosti? Zaregistrovať sa môžeš jednoducho kliknutím na ich logo.

Fortuna
TisportDOXXbet

Všeobecné informácie

Z dôvodu zamedzenia špekulatívnych stávok na vysoké kurzy (hlavne basketbalové remízy) bol stanovený limit maximálne jedna stávka s kurzom 10 alebo vyšším za deň.

Prevádzkovateľ webu si vyhradzuje právo na stanovenie presných kritérií, podľa ktorých vyberie každý mesiac aktívnych hráčov na pridelenie bonusu. Ich zoznam nebude verejný, dôvodom je zamedzenie zneužívania pravidiel.

Bonus nemôže byť pridelený vlastníkom, zamestnancom ani externým spolupracovníkom prevádzkovateľa alebo ich rodinným príslušníkom.

Dohľad nad transparentnosťou prideľovania bonusov vykonávajú stávkové spoločnosti, ktoré môžu kedykoľvek požiadať prevádzkovateľa o vysvetlenie kritérií na výber hráčov a tento je povinný im ich bezodkladne doručiť.

DENNÍK STÁVKARA